Ррозкладнi столиРозкладні столи, нині іменовані трансформери, завжди знаходили широке застосування в народу. Вони в першу чергу зручні тим, що після зборки не займають багато місця в квартирі. А завдяки невеликій трансформації, за вже великим столом можна посадити гостей.

Розкладні столи випускаються з дерева, скла і матеріалу ДСП, ламінованого під структури різних порід дерев. На меблевих фабриках дизайнери розробляють розкладнi столи які можуть поєднувати в собі одночасно комоди або тумбочки, підставки.

Стільниці столів можуть розсуватися в різні боки, можуть розкриватися за допомогою завісів, можуть доповнюватися відкидними кришками. Можуть проводитися по вашому проекту, нестандартних розмірів, з комбінованих матеріалів.

Столи трансформери можуть служити підставками під телевізор або квіти, нести функцію столу під комп’ютерну техніку. Сучасне виробниче обладнання дозволяє виробляти круглі розкладні столи, доповнювати елементами декору (різьбленням, інкрустацією), склом. При цьому ціни на меблі залежать не тільки від матеріалу, з якого вони виготовлені, а й від складності роботи, варіантах обробки та інкрустації. Досить не просто виготовити розкладний стіл, де елемент спеціального загартованого склі поєднуються з деревом або МДФ.

Скляні розкладні столи сьогодні вже не новинка, вони набувають все більшої популярності. Красиво, не захаращуючи кімнати, вони виглядають в стильному інтер’єрі, доповнюючи його. Гартоване скло, з якого вони виробляються екологічно, в порівнянні з ламінованим ДСП.

Розробка столів за ескізами клієнтів, нестандартних розмірів з доповненою комплектацією, змінює вартість столів-трансформерів в бік збільшення. А у стандартній комплектації може змінюватися тільки палітра кольорів, без зміни вартості. Але стіл, куплений колись, завжди можна поміняти, на більш сучасний і вишуканий. Мода змінюється.

Метки: