Високочастотні запити (ВЧ) на сьогоднішній день є найкращим засобом залучення великої кількості відвідувачів на сайт. Потрапити по них в ТОП пошукової видачі дуже складно через високу конкуренцію, але бажаючих при цьому менше не стає.

Переваги просування сайту по ВЧ ключам

Найбільшою ефективністю володіє регіональне просування сайтів по ВЧ запитам, так як в цій ніші більш низька конкуренція. Однак досить широко використовують їх у розкручуванні своїх проектів і ті, кому потрібно просто отримати велику кількість трафіку. При цьому великий приплив відвідувачів одні використовують для реклами, інші — для отримання прибутку.

Суть всієї стратегії в тому, що спочатку для веб-ресурсу підбирають кілька тематичних запитів з високою частотністю. Залежно від тематики, це може бути запит з 10 000 показів за цілий місяць і більше. У загальній складності для одного сайту використовується від 5 до 15 таких ключових слів. Далі, використовуючи найефективніші методи і технології сео-розкрутки, сайт намагаються вивести виводять в ТОП пошукової видачі. Якщо поставлена ​​мета досягнута, проект приєднується до лідерів пошукових систем і отримує великий приріст трафіку.

Недоліки просування сайтів ВЧ ключам

Просування сайтів по ВЧ запитам має і ряд недоліків, які можуть стати вагомою причиною відмови від їх використання такої стратегії. По-перше, через високу конкуренцію, коли по одному ключу в пошуковій видачі знаходяться тисячі сайтів, вартість просування сайту стає для багатьох просто надвисокої. По-друге, отримавши перші місця у видачі по ВЧ запитам, їх потрібно буде ще й утримати. Для підтримки конкурентоспроможності свого проект потрібно також чималий бюджет.

Недоліком використання подібних ключів є і тривалі терміни просування. При нормальному темпі і висококласному підході до розкручування свого проекту вийти в ТОП можна приблизно за 3-6 місяців. Однак найчастіше це займає більше часу. Існує ще й великий ризик, що всі докладені зусилля можуть в одну мить виявитися марними, коли пошукові системи в черговий раз вирішать змінити свої алгоритми. Навіть при охопленні декількох ключів, втрата в трафіку може бути вельми відчутною.

Варто враховувати, що просування сайтів по ВЧ запитам більше підходить для ресурсів інформаційно-розважальної тематики. Конверсія відвідувачів у потенційних покупців навіть при великому потоці трафіку становить всього близько 10%, так як аудиторія в такому випадку є нецільової. Саме тому для комерційних інтернет-проектів, бажаючих отримати клієнтів, ця стратегія не підходить.

Отримання в пошуковій видачі високих позицій по ВЧ запитам забезпечить великий трафік, якому завжди можна знайти застосування. Однак перш, ніж намагатися розкрутити таким способом свій веб-ресурс, варто зібрати чималий бюджет, а також оцінити, чи зможе результат виправдати всі зусилля і кошти, витрачені на його отримання.