Практично у всі квартири і будинки, під час ремонту і не тільки, стали встановлювати пластикові вікна. Чим так хороша металопластикових вікон продукція, і які її переваги?

Всі металопластикові вікна Чернівці майже завжди обирають від надійних виробників, складаються з додаткового металевого каркаса, вбудованого в профіль. Цей самий каркас і служить основою будь-якої віконної конструкції. Зовнішня сторона вікна має пластикову конструкцію. Саме вона надає вікну міцність і надійність, як і ревізійні люки у ванній кімнаті. Ці характеристики дуже важливі для вікон, встановлених на хмарочосах, де відбуваються безперервні пориви вітру.

Якими перевагами володіють металопластикові вікна?

Металопластикові віконні конструкції значно відрізняються від пластикових вікон і дерев’яних.

Виготовлення металопластикового вікна відбувається за такою ж схемою, як і дерев’яного. Єдина відмінність — матеріал. Крім того, дерев’яні вікна мають велику гігроскопічність. Щоб позбавити дерев’яні вікна цієї властивості, на них наносять хімічні розчини, які перетворюють природний матеріал у неприродний. Так що виходить, що дерев’яні вікна стають не натуральними. Крім всього іншого за металопластиковими вікнами набагато простіше доглядати.

Всі плюси металопластикових вікон:

1. Перш за все, хочеться відзначити міцність до атмосферного впливу і, природно, довговічність. Металопластикові вікна (Чернівці) від відомого виробника здатні простояти як мінімум 20 років.

2. Металопластикові віконні конструкції чудово поєднують в собі красу і естетичність. Такі вікна відмінно підійдуть до будь-якого інтер’єру. Адже серед них є можливість вибрати не тільки колір вікна, але і конструкцію і навіть форму.

3. Важливою перевагою і відмінністю від інших вікон є універсальність. За своєю формою і конструкції вони здатні задовольнити будь-які вимоги свого власника.

4. Ще однією істотною перевагою можна назвати герметичність. Вони чудово ізолюють зовнішні шуми і надовго утримують тепло. Дана властивість вікнам надає надійна і якісна герметизація всіх місць з’єднань і швів.

5. Догляд за металопластиковими віконними конструкціями гранично простий. Взимку їх не потрібно заклеювати, влітку — фарбувати. Досить просто помити із звичайним миючим засобом.

6. Високотехнологічність виробництва. Металопластиковими вікнами можна управляти найновішими методами. Їх стулки можуть відкриватися в різних напрямках, а не в одному.

7. Суттєвою перевагою також є хороша пожежостійкість. Адже матеріал ПВХ, з якого виготовляються металопластикові вікна — не запалюється.

8. Екологічно безпечні вікна — це металопластикові вікна. Чернівці цінують цю перевагу, так як такі вікна не пропустять в житло пил, холод, протяги і шум. Це важлива перевага особливо для великих міст, де постійно пильно і клімат забруднене.