Прийнято вважати, що в останні роки оцінка майна  може знадобиться для оцінки нерухомості у разі її продажу, міни, дарування або в процесі вступу на неї у спадок. Але іноді експертна оцінка необхідна для того, щоб дати офіційний висновок про вартість різного виду майна для її надання в суді. Так, оціночна компанія «ОЦІНКА.УКР» має ліцензію на проведення оцінки майна http://оцінка.укр/оцінка-майна ще і гаражів, транспорту (якщо він не пошкоджений в разі ДТП), устаткування різного типу спрямованості, корпоративних прав і навіть акцій. У компанії пропонується оцінка майна та надається гарантія точної оцінки.

Але, звичайно, часто в компанію звертаються саме за експертною оцінкою майна об’єктів нерухомості, адже без неї нотаріус просто не оформить угоду. Оцінка може знадобиться не тільки для проведення угоди, а й для надання її в залі суду в разі судових позовів. Також, іноді її потрібно пред’явити в банку, в тому випадку, якщо ви хочете взяти кредит під заставу вашої нерухомості.

Звернувшись в компанію, ви гарантовано отримуєте якісну і достовірну  оцінку майна  за мінімальними цінами і точно в строк. Якщо вам необхідно оцінити житлову нерухомість то терміни виготовлення оцінки — добу чи дві, а вартість послуг компанії — від трьохсот гривень, залежно від виду житлової нерухомості.Оцінка може знадобиться не тільки для проведення угоди, а й для надання її в залі суду в разі судових позовів. Також, іноді її потрібно пред’явити в банку, в тому випадку, якщо ви хочете взяти кредит під заставу вашої нерухомості.

При оцінці нежитлового приміщення, вартість послуг буде від семисот гривень, а терміни виготовлення експертної оцінки — два або три дні.  Якщо вам необхідно оцінити житлову нерухомість то терміни виготовлення оцінки — добу чи дві, а вартість послуг компанії — від трьохсот гривень, залежно від виду житлової нерухомості.Оцінка може знадобиться не тільки для проведення угоди

Транспорт — від трьохсот гривень за добу.

Обладнання — сума та строки обумовлюються в індивідуальному порядку.

источник http://dokument.kharkov.ua/