marketing-dlya-yuridichnix-firmМаркетинг для юридичних фірм
Маркетинговий план має важливе значення для зростання невеликий юридичної фірми.
Малі юридичні фірми повинні продавати свої послуги, щоб збільшити свої доходи, залучати та утримувати клієнтів і розвивати свою практику. Дві основні цілі маркетингу, щоб залучити більше клієнтів шляхом підвищення обізнаності про фірму та її послуги, а також максимізувати дохід від існуючих клієнтів, продаючи їм додаткові послуги.
Веб-сайт
Сайт має важливе значення для невеликої юридичної фірми. Коли потенційні клієнти шукають юридичної фірми, вони, ймовірно, шукати в Інтернеті, щоб скласти короткий список кандидатів. Як мінімум, ваш сайт повинен включати в ваше місце розташування, послуги, які ви пропонуєте, досвід і повноваження вашої команди і ваші контактні дані. Наймання професійний дизайнер веб-сайт може допомогти вашій фірмі розробити сайт, який досягає високого становища в пошукових системах, які використовують потенційні клієнти.
Послуги
Розробка чіткого набору послуг допомагає потенційним клієнтам зрозуміти, як ваша фірма може допомогти їм. Якщо ви спеціалізуєтесь в одній або декількох дисциплінах, таких, як сімейне право або корпоративне право, потрібно підкреслити ті послуги, на своєму сайті і маркетингових комунікацій. Спеціалізація відрізняє вас від фірм, які пропонують послуги загального характеру і дозволяє конкурувати з великими фірмами.
Побудова взаємовигідних відносин з іншими професійними фірмами може додати в свої можливості, щоб залучити нових клієнтів. Наприклад, пропонуючи передати своїм клієнтам, які потребують консультації з фінансових питань або обслуговування ринку нерухомості для професіоналів в цих областях, ви можете заохотити їх рекомендувати вашу фірму своїм клієнтам, коли вони потребують юридичні послуги.
Маркетинг не тільки про пошук нових клієнтів — існуючі клієнти можуть виявитися цінним джерелом додаткового доходу. Створіть таблицю або базу даних клієнтів та послуг, які вони в даний час можуть купувати у вашої фірми. Якщо ви надаєте послуги споживачам, шукайте можливості, щоб запропонувати нові послуги, як змінити спосіб життя ваших клієнтів. Наприклад, ви можете надати молодим клієнтам послуги, пов’язані з покупки будинку; пізніше, у міру зростання їх сім’ї, ви можете запропонувати послуги або консультації з цільовим фондам. З бізнес-клієнтами, ви можете розширити спектр послуг, які ви пропонуєте відповідно до їх мінливих потреб. Проведіть брендінг території та визначте що саме потребують ваші потенційні клієнти. Клієнтам можуть знадобитися первинні рекомендації щодо законодавчих вимог для створення компанії. Пізніше, компанія вимагатиме консультації з питань трудового права. У міру того як бізнес зростає, клієнту можуть знадобитися консультації з патентного законодавства або злиттів і поглинань.