Український бізнесмен та власник «ПриватБанку» Ігор Коломойський заявив, що відмінно оцінює роботу Національного банку України та Валерії Гонтаревої також.

«Відмінно! Валерія Олексіївна чистить ринок для нас», — розповів Коломойський під час короткої розмови з журналістами «Української правди».

Ця відповідь викликає сміх у всіх присутніх, крім самої пані Гонтаревої. Вона поспішили відвести журналістів від несподіваного гостя.

Через кілька хвилин з’ясовується, що у керівництва «Приватбанку» запланована зустріч з директором департаменту супроводу кредитів Тетяною Лойченко. Гонтарева відповідає, що зараз не готова прийняти Коломойського і взагалі — на вечір вже запланована сімейна вечеря. Але як пізніше стало відомо, в аудієнції Коломойському вона не відмовила.

Нагадаємо, що «ПриватБанк» є лідером банківського ринку України. Він посідає перше місце в країні за кількістю банкоматів і терміналів, вкладників, випущених карток і виданих кредитів.

Банк був заснований в 1992 році нинішніми його власниками Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

Також зазначимо, що протягом останніх двох років Нацбанк почав ліквідацію кількох десятків українських банків, серед яких, «Хрещатик», «Дельта Банк»,»Надра» і багато інших банківських установ.