УКРАИНА, 26 окт. — SV Development. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 26 жовтня 2016 року продовжує виплати коштів вкладникам «Дельта банку» та Кб «Хрещатик».

Про це йдеться у повідомленні Фонду.

«Для отримання коштів вкладники «Дельта банк»  26жовтня 2016 року до 6 грудня 2016 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк»», — йдеться у повідомленні.

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з АТ «Дельта банк».

Також, Фонд з 26 жовтня 2016 року продовжує виплати коштів вкладникам КБ «Хрещатик».

«Для отримання коштів вкладники ПАТ «КБ «Хрещатик» з 26 жовтня 2016 року до 6 грудня 2016 року включно можуть звертатись до установ банку-агенту Фонду: ПАТ «ПУМБ», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банку-агенту Фонду та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Як відомо, Нацбанк 2 вересня за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізосіб ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію «Дельта Банку», який належить Миколі Лагуну.

2 березня НБУ визнав «Дельта Банк» неплатоспроможним.

Нагадаємо, 5 квітня НБУ визнав банк «Хрещатик» неплатоспроможним, а Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію.

Як відомо, 24,9379% акцій банку належить Київській міській державній адміністрації.

Опосередкованими власниками банку є Андрій Іванов з часткою 37,44% і Микола Солдатенко з часткою 24,2% акцій.

Источник