Львів — це старовинне місто, розташоване в західній частині України, який щороку вабить все більше і більше нових туристів красою своєї архітектури, унікальним духом доброти і привітності, що випромінюються від місцевих жителів. Щоб по справжньому зрозуміти принадність цього місця, необхідно не один день витратити на піші прогулянки по його вуличках, відвідати масу пам’яток і насолодитися дивним смаком і ароматом свіжоспечених в місцевій львівській кав’ярні булочок, тільки звареному гарячому кави і якісним львівським шоколадом. Якщо ви не хочете витрачати на знайомство тижні, а бажаєте вмістити всі радощі від прогулянки по Львову о третій годині, скористайтеся можливістю відвідатишкільні екскурсії та  одну з екскурсій по Львову від туристичного агентства «Feel-тур» feel-tour.in.ua

Найбільшою популярністю користується шкільна екскурсія по Львову. Вартість квитка складає всього лише сорок гривень. Тривалість — від трьох до трьох з половиною годин. Екскурсія проводиться щодня, у міру наповнюваності. В її маршрут входять наступні пам’ятки: Площа Ринок, Італійський дворик, Міський арсенал і Домініканський. Оформити заявку на екскурсію ви можете на сайті туристичного агентства. При замовленні квитків на групу школярів від тридцяти чоловік вартість квитка складе лише тридцять п’ять гривень за одну особу.

Туристичне агентство «Feel-Тур» пропонує своїм клієнтам приємний бонус — безкоштовну подорож по Львову. Якщо ваша група з двадцяти п’яти чоловік і більше замовить автобусний тур по місту, то двогодинна піша екскурсія «Подорожі українським Вавилоном» буде запропонована вам абсолютно безкоштовно у вигляді подарунка від агентства.