de-zamoviti-druk-u-lvovi-nedorogoДе замовити печатку у Львові недорого

Ви ведете свій бізнес, який вимагає наявність печатки? Тоді звертайтеся в компанію «Vektor» у Львові та замовляйте послугу з виготовлення печатки всього за 30 хвилин. Тепер вам не потрібно чекати цілодобово, щоб забрати нову готову печатку і протягом цього часу втрачати дохід з-за простою в роботі. Зверніться до Львівської фірму і протягом півгодини отримаєте якісну і недорогу печатку на руки.

Вартість стандартної печатки діаметром в 4 см становить всього 280 гривень! Компанія пропонує виготовлення печаток у Львові та береться також за нестандартні замовлення — всесвітньо відомі і добре розкручені бренди використовують в своєму бізнесі штампи великих розмірів, які ставлять не тільки на документи, а й на пакувальну продукцію, при цьому такий відбиток виконує функцію візитної картки компанії — видно здалеку, кидається в очі і залишається в пам’яті. Компанія виготовить штамп якого завгодно розміру за мінімальною ціною і високої якості.

Жодна комерційна структура не зможе обійтися без такої штатної одиниці, як фінансовий директор, керівник і бухгалтер. Цим людям необхідно ставити свої підписи на всіх корпоративних і ділових документах, але не завжди є така можливість — вони можуть перебувати у відпустці, на лікарняному або у відрядженні. Факсімеле вирішить цю задачу.

Деяка ділова документація допускає проставлення відбитка факсімеле, а не вимагає наявності оригінального підпису від руки. Печатка повинна бути у кожного приватного нотаріуса, у ФОП платника ПДВ, і до недавнього часу у юридичної особи. З 2014 року юридичні особи звільнилися від необхідності мати свої відбитки, але багато хто з них продовжують користуватися печатками через зручності. Всесвітньо відомі і добре розкручені бренди використовують в своєму бізнесі штампи великих розмірів, які ставлять не тільки на документи, а й на пакувальну продукцію, при цьому такий відбиток виконує функцію візитної картки компанії — видно здалеку, кидається в очі і залишається в пам’яті. К

омпанія виготовить штамп якого завгодно розміру за мінімальною ціною і високої якості. Компанія береться також за нестандартні замовлення — всесвітньо відомі і добре розкручені бренди використовують в своєму бізнесі штампи великих розмірів, які ставлять не тільки на документи, а й на пакувальну продукцію, при цьому такий відбиток виконує функцію візитної картки компанії

Львівська компанія виготовить для вашого бізнесу якісні факсімеле — підпис буде відображена максимально точно і природно.