Китайські виробники навчилися виготовляти абсолютно все, починаючи з голок і закінчуючи нафтовими танкерами. Варто також звернути увагу на той факт, що сучасні китайські товари стають все більш якісними. Сьогодні китайська продукція стає все більш високотехнологічною. Яскравим підтвердженням цьому є підвищення якості автомобілів, що випускаються. Якщо порівняти можливості і якість автомобілів китайського автопрому зараз і років десять тому, то різниця просто вражає. Китайці дійсно навчилися красиво копіювати популярні моделі відомих європейських, японських і американських виробників.
Остання статистика взагалі вражає: сьогодні кількість проданих китайських автомобілів на світовому ринку підвищилася до 15%. Це просто справжній прорив для китайського автопрому.
Існує кілька основних причин покупок китайських автомобілів.

Найголовніша причина полягає в доступній вартості. Ні для кого не секрет, що відомі, перевірені автомобілі досить часто підвищують свою вартість саме через відоме імен’я. Ця надбавка становить істотну частину від загальної вартості автомобіля. Купуючи подібні автомобілі ми можемо бути впевненими в більш високому ступені безпеки. Тому доводиться вибирати, що для нас першочергове: більш висока безпека, або ж нижча вартість. Якщо ж ви все таки потрапили в ДТП — не варто довіряти страховій компанії. Найкраще замовити автотехнічну експертизу в незалежній компанії.
Друга причина це наявність всіляких додаткових функцій. Подібні доповнення властиві практично будь-якому товару з Китаю. Згадайте, скільки всяких заявок ви могли знайти в купленому інтернет планшеті. Їх було дійсно величезна кількість. Те ж саме можна сказати і про автомобіль. Тут вам і кондиціонер, і нагадування про зниження температури, і вбудована навігаційна система, і погодний термометр. Є звичайно ж імовірність того, що більшість з перерахованих вище функцій просто не буде працювати.
Третя причина — це співвідношення технічних параметрів і вартості автомобіля. Якщо ви порівняєте два автомобілі з ідентичним технічними параметрами, то вартість китайської моделі буде на 30% дешевше.
Четверта причина — привабливий зовнішній вигляд. Були часи, коли автомобілі з Піднебесної нагадували коробку на колесах, але тепер все кардинально змінилося. Сьогодні китайські інженери істотно виросли по дизайнерських параметрам. Китайський автомобіль на дорозі не викликає негативних емоцій і не виділяється від інших.