центр іноземних мов у Львові дозволяє в короткі терміни вивчити іноземну мову і спілкуватися на рівні впевненого носія мови. Коли після закінчення навчання в центрі учні спілкуються з іноземцями, то можна помітити практично повну відсутність акценту, застосування сучасних фраз, прийнятих в побуті. Англійська мова викладають досвідчені викладачі з великим стажем і знанням іноземної з урахуванням усіх сучасних тенденцій. Як правило викладачі удосконалюють свої знання за-кордоном, занурюючись в мовне середовище і спілкуючись з іноземцями.

Вивчити англійську мову у Львові іноді пропонують інтенсивно, на так званих інтенсивних курсах. Насправді прискорене вивчення малоймовірно, за короткий часовий проміжок можна опанувати початковим рівнем, вивчити мову для спілкування на побутовому рівні, так званий Basic English — базовий англійський. Для поглибленого вивчення необхідно кілька років, деякі центри іноземних мов беруться підготувати за пару років.

Під час навчання учні спілкуються з іноземцями, носіями мови, які запрошуються на заняття. В цей час можна більш повно засвоїти особливості мови, виробити правильний діалект і навчитися говорити без акценту.

http://dokument.kharkov.ua/