Прийшла весна. За вікном вашого офісу цвітуть дерева, співають птахи, а ви мрієте нема про бухгалтерських звітах, а про відпочинок на природі. Особливо приємно, якщо попереду вас чекає пора відпустки. Ви вже вирішили, куди підете цього літа? Якщо ні, радимо поїхати в Карпати! Це саме чудове місце в Україні, де можна спокійно насолодитися красою природи і забути про все погане, що оточує нас останнім часом.

А зупинитися ми вам порекомендуємо в Буковелі. Там є прекрасний сучасний готель «Вілла Олена». Крім традиційного комфорту в номерах з телевізором, телефоном і всім необхідним для безтурботного проведення часу, готель має свою родзинку — чудовий відкритий басейн.   Це саме чудове місце в Україні, де можна спокійно насолодитися красою природи і забути про все погане, що оточує нас останнім часом. Наявність такого «домашнього озера» дозволяє з’єднувати прогулянки по горах і відпочинок біля води. Погодьтеся, приємно після тривалого походу в Карпати, повернутися в готель і зануритися в прозору гладь теплої води. Спати після такого дня ви будете спокійно і безтурботно на м’якому ліжку готелю «Вілла Олена». В буковель відпочинок з басейном в Вілла Олена —  це відмінний варіант відпочинку. На сайті готелю bukovel-elena.com.ua можна отримати більш детальну інформацію та забронювати номер.

Поїздка в Карпати — це не тільки походи в гори і милування мальовничою місцевістю, це ще й зіткнення з надзвичайно багатою культурою та народними традиціями. Одним з привабливих моментів відвідування Буковеля є можливість оздоровлення. А для любителів смачної національної кухні в готелі «Вілла Олена» створені всі умови, щоб гості після довгих прогулянок і купання в басейні змогли скуштувати найвитонченіші страви, і насолодиться ароматним і смачним вином, яке виробляють в цьому краї.

Готель «Вілла Олена» — це прекрасне поєднання чистого гірського повітря, водні процедури у великому басейні, смачна кухня та оздоровлення! Після відпочинку в цьому прекрасному місці, вам напевно захочеться приїхати сюди знову і покликати з собою своїх рідних і друзів.  Крім традиційного комфорту в номерах з телевізором, телефоном і всім необхідним для безтурботного проведення часу, готель має свою родзинку — чудовий відкритий басейн.   Це саме чудове місце в Україні, де можна спокійно насолодитися красою природи і забути про все погане

источник http://dokument.kharkov.ua/