Карго з Китаю до України авіатранспортом: переваги та недоліки

Все робиться в Китаї. Та не все, що робиться в Китаї, продається у нас. А там, треба зазначити, є багато чого. Китайські «барахолки», де заводи виставляють все — від трикотажу до електроніки, можуть непідготованого відвідувача загнати у шок — копійчані ціни за таке, чого у нас ще немає, а якщо і є, то дуже дорого!

Після кількох годин на китайських сайтах, у більшості виникає логічна думка: накупити там всього, привезти сюди, продати і стати багачем! Адже навіть із 100% націнкою ті товари будуть якщо не новинкою на ринку, то значно дешевшими за продукцію конкурентів.

Та от питання: Як швидко доставити партію вантажу із піднебесної до України? Оперативність в питаннях карго з Китаю в Україну може мати вирішальне значення, особливо що стосується сезонних речей чи «гарячих» новинок. Про те, як найкраще і найоперативніше перевезти товар із Китаю в Україну, розповідає компанія Кий Авіа Карго.

кий авіа карго

«Найбільш розповсюджений спосіб доставки товарів, і не лише з Китаю, але й узагалі із дальнього зарубіжжя, являються контейнерні перевезення морським транспортом, — розповіли в Кий Авіа Карго. — Це зручно, адже немає обмежень по кількості та габаритах, а також дешево — за одну «ходку» вантажне судно перевозить велетенську кількість товарів, отож ціни на такий спосіб транспортування невеликі. Однак з оперативністю тут значно гірше».

Як виявилось, морські перевезення з Китаю можуть тривати понад місяць! За цей час ажіотаж довкола новинки спаде, конкуренти наберуть фінансовий «жирок», а ви отримаєте партію товару і серйозну мороку, куди його збути.

Однак, вихід є! Це — авіаперевезення.

Доставка вантажів авіаційним транспортом являється найоперативнішим способом перевезення. Адже погода особливо на нього не впливає, відстані долаються неймовірно швидко і по прямій, нікуди не звертаючи (хіба на дозаправку). Літаком свій товар з Китаю можна отримати вже за тиждень-півтора.

Окрім оперативності, авіаперевезення можуть похвалитись також і високою надійністю та збереженням вантажу. Вантаж перебуває у значно більшій безпеці, аніж під час транспортування іншими видами транспорту. Крім того, немає потреби перевантажувати куплений товар чи часто перекладати — хіба що від аеропорту до місця призначення.

Звісно, без мінусів теж не обійшлося. Основним недоліком карго з Китаю в Україну авіаційним транспортом є його ціна. За оперативність треба платити. Тому, в основному, авіатранспорт обирають тоді, коли треба особливу швидкість доставки. Наприклад, коли товар швидко псується, або ж становить особливу цінність. Також найдоцільніше користуватись авіадоставкою для невеликих партій товару.