Сьогодні на ринку оціночних послуг можна зустріти масу молодих компаній, що пропонують у них замовити експертну оцінку за копійки. Але, вибираючи компанію для проведення даного роду робіт, слід уважно перевірити наявність офіційної ліцензії, яка є дозволом на ведення цього типу діяльності даною компанією. Так, замовивши оцінку у компанії або оцінювача, які не внесені до загального державного реєстру, ви попросту ризикуєте втратою не тільки грошей, а й неможливістю проведення операції з продажу, міни чи дарування вашої нерухомості. Адже жоден нотаріус сьогодні не засвідчить угоду без наявності експертної оцінки нерухомості, виданої виключно ліцензованим оцінювачем.

Але, звернувшись в оціночну компанію RealExpert, ви гарантовано отримуєте високий рівень сервісу за мінімальні терміни. Причому, вартість послуги оцінка нерухомісті realexpert.ua/otsinka-neruhomosti/ в компанії абсолютно прийнятна для багатьох. Так, якщо вам необхідно оцінити комерційний об’єкт, то вартість послуг становитиме всього від семисот гривень, а терміни виконання — від двох до трьох діб.

При оцінці нерухомості — будинків, квартир — вам доведеться викласти суму, яка рівно в два рази менше попередньої. А терміни виготовлення — від одного до двох календарних днів. Замовивши оцінку у компанії або оцінювача, які не внесені до загального державного реєстру, ви попросту ризикуєте втратою не тільки грошей, а й неможливістю проведення операції з продажу, міни чи дарування вашої нерухомості. Адже жоден нотаріус сьогодні не засвідчить угоду без наявності експертної оцінки нерухомості, виданої виключно ліцензованим оцінювачем

Для оцінки будинку потрібно ще менше часу. Всього лише за день ви зможете отримати на руки експертну оцінку. А заплатити вам потрібно буде суму від п’ятисот гривень за довідку.

Оцінка ж землі доступна не кожній оцінної компанії. Але RealExpert має ліцензію на проведення робіт і в цій області. Вартість оцінки землі — від п’ятисот гривень.

источник http://dokument.kharkov.ua/